6 دلیل برای سفر به کشور رویایی سوئیس

  • 2017-11-26 10:06:20

شهرها و طبیعت :

 

 

همه ی شهرهای سوئیس در قلب تاریخ قرار دارند و اغلب جلوه و شکوهی از مراکز کهن قرون وسطایی را به نمایش میگذارند ، کافه ها و خیابان ها با مغازه های محلی در

 هم آمیخته شده و جلوه بسیار زیبایی به این شهرها داده اند . شما میتوانید از هر شهر سوئیس هر زمان که تمایل پیدا کردید به گشت یک روزه ی کوهستانی بروید که عمومأ کمتر از 30 دقیقه در صورت استفاده از قطار از هر شهر تا کوهستان فاصله دارید .

 

 

امکانات حمل و نقل آسان در سوئیس :

 

 

امکان استفاده از سیستم حمل و نقل کاملآ یکپارچه سوئیس تنها با دارار بودن یک بلیط امکان پذیر است ! بلیط مسافرتی سوئیس (Swiss Travel Pass) به شما اجازه دسترسی به تمام وسایل نقلیه عمومی از جمله  کشتی ، قطار و اتوبوس را میدهد .همینطور شما میتوانید از تخفیف ویژه راه آهن های خصوصی و حمل و نقل کابلی (تله کابین) نیز استفاده کنید . کودکانی که کمتر از 16 سال سن دارند میتوانند همراه با یک فرد بزرگسالشان که این بلیط را همراه دارد مسافرت کنند .

 

فرهنگ و سنت در سوئیس :

 

 

وجه متمایز تجربه فرهنگی در کشور سوئیس ، چهار زبان رسمی و گویش های متنوع محلی ، بدون شباهت به هیچ نقطه ای از جهان میباشد .بعلاوه در هر سفر نمادی از معاری باشکوه و شگفت انگیزی از دوران رومی ها ، هنر معاصر و مدرن و رویدادهای مهم بین الملی را شاهد خواهید بود .

 

موقعیت عالی :

 

 

کشور سوئیس در قلب اروپا قرار گرفته که مرز مشترکی با فرانسه ، ایتالیا ، آلمان ، اتریش و لیختنشتاین دارد . روزانه از کشور ایران به مقصد سوئیس پروازهای گوناگونی به صورت مستقیم به سیستم حمل و نقل سوئیس  و شبکه ریلی سریع السیر اروپا وجود دارد .

 

 

دوست دار خانواده :

 

 

کشور سوئیس 31 هتل با امکانات مناسب برای کودکان و همچنین پاسخگوی نیازهای خانواده را دارا میباشد . این هتل ها دارای اتاق های خانوادگی راحت ، منوی غذای مخصوص کودکان ، انواع نوشیدنی های رایگان ، تخت نوزاد ، صندلی نوزاد و غیره است .

همچنین هریک از این هتل ها ارائه دهنده خدمات حرفه ای برای کودکان ، مراقبت از آنان و فعالیت های سرگرم کننده است .

 

 

تور بزرگ سوئیس و تور بزرگ ریلی سوئیس :

 

 

The Grand Tour Of Switzerland  در یک سفر کامل ، بهترین و شناخته شده ترین مکان های دیدنی کشور سوئیس را در بر می گیرد و بازدید کنندگان و توریست ها  را از میان تماشایی ترین جاده های کشور به دیدار مناطق گردشگری کشور میبرد میبرد . این تور نمایشی فراموش نشدنی منابع بدیع و گوهرهای ارزشمند فرهنگی را برای گردشگران گرد هم می آورد .

The Grand Train Tour Of Switzer، تجربه سفری بی نظیر از میان مناظر بسیار زیبا و شگفت انگیز سوئیس میباشد .

این تور بهترین های حمل و نقل سوئیس و گشت های فوق العاده ی گردشگری را ارائه میدهد که می توان همواره در طول سال با آن همراه شد و از آن لذت برد .